Opinie

 • Na takiej depilacji to jeszcze nie byłam i wszystko wskazuje na to, że już nie będę! Dwa zabiegi i praktycznie mogę zapomnieć o niechcianym owłosieniu. Wcześniej powtarzałam depilację praktycznie każdą metodą i efekty były super, tylko że krótkotrwałe. Tu nie było tak i choć jednorazowo wydałam więcej pieniędzy, to jednak było warto. Bo wszystko wskazuje, że o depilacji mogę już zapomnieć. Kilkanaście minut jednego zabiegu, potem kilkanaście minut drugiego i po krzyku. W dodatku sam zabieg był praktycznie bezbolesny, a obsługa miła i cierpliwie odpowiadająca na moje pytania o szczegóły techniczne lasera i technologii.

  Maja, Gdańsk, 28 lat
 • Takie zabiegi to czysta przyjemność. Wystarczy rzut oka na ten laser, by od razu było widać, że to wręcz kosmiczna technologia. I efekty też są natychmiastowe. Wprawdzie u mnie konieczna była krótka seria zabiegów, ale za to minęło już pół roku i nie widać żeby choćby jeden włosek miał odrosnąć. Jestem zazwyczaj sceptyczna, ale wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście laser pozwala na „wyleczenie” się z rosnących włosów tam, gdzie nie powinno ich być.
  Bez wątpienia można też docenić kontaktową obsługę. To ważne, by kosmetyczka lubiła swoją pracę i kontakt z ludźmi, a po pani Kseni to po prostu widać 🙂

  Monika, Gdynia, 35 lat
 • Miały być 4 spotkania i zabiegi, ale okazało się, że po zaledwie dwóch są u mnie rewelacyjne efekty. Laser Vectus jest zdecydowanie lepszy od wszystkich, których próbowałam w przeszłości. Nie tylko pod względem skuteczności, ale też bolesności. Wszyscy reklamują się, że ich zabiegi są bezbolesne, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Tymczasem tutaj są jakiś technologie, które chłodzą podwójnie i nie ma nie tylko uczucia gorąca, ale też bólu. Oczywiście czuć delikatne szczypanie, ale bardziej chyba boli ugryzienie komara. Zdecydowanie polecam laser Vectus – działa!

  Ewa, Sopot, 30 lat
 • To ja rozumiem – bez niepotrzebnej straty czasu, nerwów i przede wszystkim bez bólu. Nie oszukujmy się, depilacja zazwyczaj boli. I to niezależnie od tego ile kasy wydamy na zabiegi czy ile nie zapłacimy kosmetyczce – zawsze jest to nieprzyjemne. Tu jednak okazało się, że może być szybko, miło i bez bólu. Jeśli jeszcze się okaże, że było skuteczne – a na razie wszystko wskazuje, że tak będzie – to nie widzę żadnych przeciwwskazań żeby polecać Laser Vectus każdej kobiecie, która chce zrobić sobie trwałą depilację.

  Kasia, Pruszcz Gdański, 37 lat
 • W moim zawodzie wygląd zewnętrzny jest niezwykle istotny, więc muszę dbać o wszystkie szczegóły. Do tej pory co dwa dni traciłam czas na depilację, żeby wyglądać perfekcyjnie i po prostu utrzymać się w branży bez liczenia na fuks czy litość lub znajomości. Postanowiłam jednak zainwestować w depilację laserową i był to strzał w dziesiątkę! Mimo, że stosunkowo często korzystam z delikatnych zabiegów medycyny estetycznej (czyli chodzę do kosmetyczki, ale nie na botoks…) to jednak jestem też bardzo pozytywnie zaskoczona fachowością obsługi. Zazwyczaj obsługa jest przygotowana, ale przy bardziej szczegółowych pytaniach się gubi, a tu nie dość, że rozwiałam wszystkie swoje wątpliwości i obawy, to jeszcze dowiedziałam się ciekawostek w bardzo miłej atmosferze i znam kilka „tajnych” sposobów, dzięki którym mogę w domu, samodzielnie pielęgnować swoją urodę.

  Gosia